„Cięte Słowa”

Wydawnictwo FLOSART ma zaszczyt donieść, iż pokonkursowy tomik poetycki „Cięte Słowa” został opublikowany!

Tomik ?Cięte Słowa? to zbiór utworów lirycznych twórców, których wyłoniono spośród uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Cięte Słowa”.

Odważne, niestandardowe ubieranie myśli w słowa jest charakterystyczne dla wschodzącego pokolenia poetów, których sylwetki chcieliśmy choćby w części odkryć przed czytelnikami. Jest to poezja śmiała, poruszająca tematy bliskie nam zarówno na poziomie odczuwania indywidualnego, jak i naszej emocjonalności zbiorowej. Zawsze jednak ujęte w sposób zachęcający do oddania się owym myślom.

Tomik do kupienia w sklepie internetowym fascinatio.pl

Koszt jednego egzemplarza = 12zł plus wysyłka.

„W książce zamieszczamy poezję śmiałą, wzbudzającą u czytelnika intensywne przemyślenia i ? mamy nadzieję ? zachęcającą do wielokrotnych powrotów. Wierzymy bowiem, wbrew opinii wielu, że sztuka wierszopisarska jest wciąż żywa, że dzierży najsilniejszy instrument, którym potrafi opisać świat bezbłędnie i wiarygodnie. W samym haśle konkursu ?Cięte Słowa? pragnęliśmy wyrazić to nasze przekonanie. Przedstawiamy więc zbiór utworów lirycznych napisanych przez osoby, które SŁOWEM posługują się w naszym mniemaniu celnie i silnie niczym stalowym mieczem.”